Надзвичайні події

На Донбасі за невідомих обставин загинув військовий зі Світловодська (ФОТО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2336

Сьогодні, 31 липня, у Світловодську прощаються з Дмитром Ремезасом, який загинув пізно ввечері 27 липня в зоні операції об’єднаних сил у Донецькій області.

1532960590 dmytro remezas

Про це повідомляє видання "Світловодськ".

"Обставини смерті старшого сержанта Збройних сил України Дмитра Ремезаса не розголошуються до закінчення службового розслідування", - повідомив т.в.о. військового комісара Світловодського об’єднаного міського військового комісаріату, майор Олександр Бут.

Дмитро Ремезас народився 25 грудня 1986 року у селищі Власівка, там же навчався у школі, працював в Об’єднанні "Дніпроенергобутпром". Два роки тому пішов служити до Збройних сил України за контрактом. Учасник бойових дій. Має нагороди. Один раз на півроку повертався додому у відпустку. Востаннє приїздив на два тижні наприкінці червня, щоб захистити диплом коледжу Кременчуцького державного університету імені Михайла Остроградського за спеціальністю "зварювальне виробництво", отримав спеціальність техніка-технолога. 10 липня повернувся до місця служби. У четвер, 26 липня з ним говорила мама Світлана Яковлєва, бухгалтер ТДВ "Об’єднання "Дніпроенергобудпром" по телефону, розповідають її колеги по роботі. Син сказав, що тільки повернулися з передової, вечеряють. Усе добре… Що сталося наступного дня, поки що невідомо. У Дмитра залишилися дружина Галина, яка працює у ПП "Віктор іК", та неповнолітній син. Колеги по роботі розповідають, що Дмитро був чесним і порядним чоловіком, завжди готовим прийти на захист і допомогу людям.

Поширюйте

Коментуйте