Надзвичайні події

Військовослужбовець з Кіровоградщини прослужив рік в лавах російської армії

 Автор: Валерій Лебідь. 7409

 Співробітники Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області під процесуальним керівництвом військової прокуратури Вінницького гарнізону Центрального регіону України затримали на Кіровоградщині військовослужбовця Збройних Сил України, який перебував у розшуку з 2014 року.

armmmmm1

Правоохоронці встановили, що на початку березня 2014 року старший солдат військової частини з дислокацією в Алушті, самовільно покинув місце проходження служби та не з’явився до нового місця передислокації на материковій частині України. За інформацією СБУ протягом 2015 року чоловік проходив службу за контрактом у лавах Збройних Сил країни-агресора, звідки звільнився та згодом повернувся на Кіровоградщину, звідки він родом.

У рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 408 Кримінального кодексу України(Дезертирство), співробітники Служби безпеки затримали дезертира в Олександрійському районі Кіровоградської області.

Тривають слідчі дії з метою перевірки інформації щодо сприяння перебіжчиком військовому командуванню Росії у розвідувально-підривній діяльності проти України, що полягало в анексії АР Крим. Вирішується питання щодо порушення ще одного кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ст. 111 Кримінального кодексу України(Державна зрада).

За інформацією прес-групи УСБУ в Кіровоградській області

Поширюйте

Коментуйте