У Кіровограді неврівноважений даішник погрожував жінкам

Опубліковано . в Надзвичайні події

Кількість переглядів - 1812

Неадекватна поведінка окремих представників правоохоронних органів у Кіровограді викликає, як мінімум, подив. Незважаючи на громадське обурення резонансною справою міліцейського свавілля у Врадіївці, історія нічому не навчила окремих правоохоронців, які ще до недавна носили форму.

Свідченням тому є історія, яку розмістила на своївй сторінці у Фейсбук кіровоградка Наталія Ісаєва.

 

"Ситуація не з приємних сталася ввечері 4-го липня 2013 року в Кіровограді.

Зібралися на свіжому повітрі співробітники нашої організації та члени ініціативної групи, купили на заправці каву, чай, морозиво. Сидимо собі, спілкуємося, дивимося, як машини проїжджають повз, нікого не чіпаємо. Тут зупиняється машина у 5-10 метрах від нас, ну зупинилася і ладно, сидимо далі, жартуємо, сміємося і раптом машина дає задній хід і з відкритого вікна авто, а в машині сидять двоє, до нас починають грубити типу, чого ми «ржем », чого ми обнюхались: "Поїхали з нами - у нас є півпачки порошку, понюхаємо разом".

Ми звісно відповіли, що нікуди з ними не поїдемо...

Раптом з машини вибігає водій і мчить до нас, з розмаху моїй подрузі дає спочатку запотиличник, а потім - в обличчя рукою, вона ледве втрималась на ногах. Тоді чоловік кидається на мене і хоче зарядити кулаком, але на щастя моє і моєї майбутньої дитини, оскільки я вагітна і животик не маленький вже, між нами схоплюється інша співробітниця і перешкоджає йому завдати сильного удару. Водій встигає тільки злегка штовхнути мене в плече. З машини вилітає його друг і починає кричати, що він мент і що його підлеглі нас «кришують» ... Що він зараз зателефонує у відділ і нас заберуть, складуть протоколи і що нам взагалі буде непереливки. Я відійшла від них на безпечну відстань і набираю 102, повідомляю що відбувається, кажу, що: нападають, вагітна і що один з нападників говорить, що він співробітник міліції, прошу якнайшвидше надіслати наряд.

Патрульний наряд міліції батальйону внутрішніх військ у складі із двох чоловік прибіг до нас досить швидко, їх територія патрулювання поруч. Патрульні починають виконувати свої обов'язки, у нападників запитують ПІБ, у нас що сталося, а цим двом героям все не йметься, прямо в присутності патрульних починають далі на нас кидатися, дякую патрульним, встають і прикривають нас від нападників своїми спинами. Події розвиваються бурхливо, то той, що кричав, що він «мент» починає комусь телефонувати, зі словами: зараз приїдуть і вам тут буде, ми пишемо пояснення, патрульні розмовляють з нападниками, відгороджують їх від нас ...

Тут під'їхала група підтримки нападників, спочатку один на Тойоті, підійшов до мене і каже, що якщо не заберу заяву, то завтра з нами будуть розмовляти по-іншому. Потім під'їхав джип і водій поспілкувавшись з "героями" підійшов до нас і почав говорити: що він дядько одного з нападників, колишній співробітник міліції, зараз на пенсії, що цей охламон більше так не буде, що просить щоб ми не писали заяву. Але ми відмовили у його прохання і заявили, що писати заяви будемо однозначно, що ми турбуємося не лише за свої долі, але і долями інших жінок, а тим більше якщо його племінник співробітник міліції, то таким не місце в лавах міліції, що наявність погони НЕ дають ніякого права порушувати закон, ображати і застосовувати фізичну силу до людей, навіть якщо на даний момент він не за формою одягнений.

Ця неприємна ситуація виникла орієнтовно о 21.04, дзвінок на 102 був здійснений в 21.07, наряд прийшов у 21.13. В Міськвідділ міліції ми добиралися самостійно на таксі, оськільки в автівці, що приїхала за викликом патрульних, не знайшлося для нас місця і нам запропонували проїхати в машині нападників. Ми категорично відмовилися.

У Міськвідділ ми потрапили близько 23.00, поки у нас почали приймати заяви, було 04.07.13, а закінчили ми вже 05.07.13, наші свідки вони ж наші співробітниці, які були безпосередньо на місці події, поїхали додому, а нас попросили ще затриматися.

Ближче до 02.00 години ночі / ранку приїхали ті, кого ми чекали. Новоприбулі виявилися співробітники ДАІ, а саме - керівництво обласного ДАІ. З'ясувалося, що той, що кричав, що він "мент", виявився співробітником ДАІ.

Нас спитали, що ми хочемо щоб вони з ним зробили ... дивне питання звичайно, ми сказали, що такому як він не місце в лавах міліції, сказали і про те, що турбуємося, щоб він не помстився. Нас із співробітницею, яку безпосередньо вдарив один з нападників, відвезли по домівках на службовому авто ДАІ.

На ранок мені подзвонили з ДАІ і запитали про можливість зі мною зустрітися, домовилися про зустріч у нас на офісі.

Приїхали: заступник начальника обласного ДАІ і ще двоє співробітників. Діалог у нас вийшов досить дружній, нам (я була з співробітницею, яка закрила мене від нападника) повідомили, що на цього горе - співробітника вже підготовлені документи на звільнення за злісне порушення службових обов'язків. Але з даної ситуації вони мало, що можуть зробити, адже за те, що він грубіянив, максимум, що вони можуть зробити - оголосити догану. А той що кидався з кулаками - цивільний і ним займуться правоохоронні органи.

Я попросила, щоб мене тримали в курсі просування справи, вірніше що я не залишу без уваги розвиток подій.

06.07.13 мені подзвонили знову з ДАІ і сказали що, начальник ДАІ дав доручення особисто зв'язатися зі мною і надати для ознайомлення виписку з наказу про звільнення старшого лейтенанта ДАІ.

07.07.13 я ознайомилася з випискою, сфотографувати мені її не дозволили посилаючись на те, що це внутрішня документація, але попросили написати заяву на ім'я генерала-майора УМВС у Кіровоградській області Пожидаєва К.М. про те, що до колишнього співробітника ДАІ за даним фактом претензій я не маю ...

Начебто, звільнили, начебто, погонами більше не зможе прикриватися, але щось мені не давало спокою і ось воно. Те що турбувало ...

Дзвінок від співробітниці / подруги, вона з родиною і друзями була на озері в с.Катеринівка. Вона розповіла, що поруч з їх комапанією відпочивав той самий колишній співробітник ДАІ. Подруга чула, як той розповідав своїм друзям про те, що трапилося. Ті у відповідь підколювали, що двоє чоловіків не змогли впоратися з бабами, ну і всяке таке ...

А коли моя подруга вже поверталися додому, на виїзді з Катеринівки компанія екс-даішника,  з битами в руках ганяли людей, дівчат і хлопців. Люди кричали про допомогу, а інші боялися заступитися, очевидно боялися за своє життя ..."

Жах, і в мене тепер дуже велике побоювання за долі дівчат, з якими наша організація працює, які знаходяться на місці того інценденту, який стався з нами 04.07.13."

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
0 # трындылынды 09.07.2013, 16:15
Цитую .......:
какой смысл врать? ну почему нет ответа, где девченки работают? чем зарабатывают на жизнь? и беременность .. это не инвалидность, работаю и знаю., сколько таких горе мам, рожают за денежки, а потом эти бедные детки не кому не нужны,беременная, на заправке, пьет кофе вечером, не смешно????тут все одинаково виноваты, и не нужно подписываться под этот ужас во Врадиевке, разные совершенно вещи!!!!!.


А какая разница кто,где и как работает?На некоторых заправках более комфортно пить кофе нежели в *генделях* нашего города.И вечером выйти прогуляться это грех?Виновность девушек в чем!?В том,что сидели?Посмотре л бы,когда с Вами такое бы произошло ...кого бы Вы винили...
Цитата
 
 
0 # Ворон 09.07.2013, 15:49
В Катериновке эти "петухи" с битами скакали?
Цитата
 
 
-3 # ....... 09.07.2013, 13:41
а вот просто интересно!!!!
Цитата
 
 
+2 # Саня 09.07.2013, 11:17
Цитую .......:
какой смысл врать? ну почему нет ответа, где девченки работают? чем зарабатывают на жизнь? и беременность .. это не инвалидность, работаю и знаю., сколько таких горе мам, рожают за денежки, а потом эти бедные детки не кому не нужны,беременная, на заправке, пьет кофе вечером, не смешно????тут все одинаково виноваты, и не нужно подписываться под этот ужас во Врадиевке, разные совершенно вещи!!!!!.


Слухай, та яке тобі діло хто де п"є каву і працює. Як тобі подобається, що всякі уроди б"ють жінок, то хай б"ють твою жінку. Дай адресу проживання і місце роботи. Тут все однаково віновати!?? ти з головою дружиш?
Цитата
 
 
-7 # ....... 09.07.2013, 11:07
какой смысл врать? ну почему нет ответа, где девченки работают? чем зарабатывают на жизнь? и беременность .. это не инвалидность, работаю и знаю., сколько таких горе мам, рожают за денежки, а потом эти бедные детки не кому не нужны,беременна я, на заправке, пьет кофе вечером, не смешно????тут все одинаково виноваты, и не нужно подписываться под этот ужас во Врадиевке, разные совершенно вещи!!!!!.
Цитата
 
 
0 # snaiper 08.07.2013, 21:04
Да какой смысл врать?Тем более беременной...Не так давно была он-лайн конференция Пожидаева:высок омерие зашкаливало!Поэ тому не удивительно то,как ведут себя некоторые милицинеры...Бу дет в городе Врадиевский марш,
Наталья.не поленитесь,напи шите заяву на имя министра МВД и передайте ими..Наверняка результат будет!
Цитата
 
 
-9 # ....... 08.07.2013, 17:20
а повідомте нам будь ласка де дівчата ваші працюють... шо у вас таке побоювання за них? нам дуже цікаво буде послухать!
Цитата
 
 
-13 # прохожий 08.07.2013, 15:23
не поверила не единому слова!!!!
Цитата
 
 
-12 # Маруся 08.07.2013, 15:07
Прочитав эту статью, так извиняюсь стало смешно... девченки а что кроме как на заправке , больше не где кофе пить??? вы лучше здесь правду пишите... что вы там делаете ... и как на хлеб зарабатываете.. . ????я совершенно не защищаю энных субъектов... я езжу на машине, и когда заезжаю на заправку вечером, я вижу кто там собирается!!!! ну прям не Наталья, а божий одуванчик!!!!
Цитата
 
 
+5 # ДН 08.07.2013, 14:56
Круговая порука! Если все оставите так как есть, то так и будете бояться, а они так и будут продолжать бить женщин и всех остальных.
Цитата
 
 
+4 # тоня 08.07.2013, 13:42
Кошмар! і віриться в кожне слово жінки!!!
Цитата
 
 
+6 # Лілія 08.07.2013, 12:48
По-перше, хочеться подякувати Наталії за її хоробрість і небайдужість та побажати здоров"я, а по-друге...наві ть не знаю, що сказати, плакати хочеться - страшно жити у цій країні, у цьому місті. Немає слів, щоб виразити всю неповагу до цих "старших лейтенантів", сподіваюся, що в кінці-кінців вони все ж отримають своє...
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити