Надзвичайні події

Центр Кропивницького досі залишається без води (ДОПОВНЕНО)

. 7980

Без централізованого водопостачання на сьогодні залишаються жителі центральної частини міста Кропивницького, кількох будинків в районі Волкова та Кущівки.

uvvv1

Як повідомила «Гречці» Валентина Давидчук, директорка Кропивницького ВКГ, водопостачання планують відновити до вечора.

- В центральній частині міста виникла проблема, тому на Новомиколаївці та в районі Полтавської водопостачання відновлено, а в центрі, на жаль, ні. Наразі водоканал усуває несправності і вода має з'явитись сьогодні до вечора, - говорить Давидчук.

Також водопостачання частково відсутнє в районі Волкова та Кущівки. Про це повідомили в диспетчерській службі.

- У зв'язку з витоком в підвальному приміщенні на мережі ЖЄО №3 за адресою: вул. Ак. Тамма, 2, обмежено водопостачання на житлові будинки по вул. Ак. Тамма, 2.4, вул. Волкова, 26, к.1.2, 28, к.1-5, 30, - йдеться у повідомленні. - У зв'язку з аварійною ситуацією на водогоні по вул. Лермонтова - вул. Сівашська, відсутне водопостачання верхньої частини центру міста. Кущівки, мкр «Родимцева».

Водопостачання всіх районів міста обіцяють відновити по завершенню аварійних робіт.

Окрім того, наші читачі повідомляють в групі сайту у "Фейсбуці" про відсутність водопостачання по вулицях Маланюка, Полтавській, Варшавській, Карабінерній, в районі провулку Фортечного, пл. Дружби Народів, Ковалівки та Новомиколаївки. Наразі ми перевіряємо цю інформацію.

Станом на 10.40 аварійні роботи по вул. Лермонтова - вул. Сивашська закінчені, розпочато заповнення системи. Водопостачання буде відновлено в повному обсязі о 17.00.

Нагадаємо, з 7 по 10 серпня у Кропивницькому для виконання ремонтних робіт було зупинено водопостачання лівобережної частини міста.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама