Надзвичайні події

Хакер із Кропивницького створив програму для обкрадання учасників криптовалютних бірж (ФОТО)

. 2327

 

Кіберполіція викрила 23-річного хакера з Кропивницького в створенні програми для викрадення коштів учасників криптовалютних бірж.

Krop2

Про це повідомляє департамент кіберполіції Нацполіції України.

Ця програма поширювалася зловмисником у мережі Інтернет на закритих хакерських форумах. За допомогою цього шкідливого програмного забезпечення зловмисник отримував доступ до криптобіржових акаунтів, після чого спустошував їх рахунки.

Krop51

У Кропивницькому, за місцем проживання хакера, поліцейські провели санкціонований обшук. У ході обшуку вилучено комп’ютерну техніку, мобільний телефон та флеш-накопичувачі. Усю техніку направлено на експертизу.

За даним фактом триває досудове розслідування за ч.2 ст.361 (незаконне втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), систем та комп'ютерних мереж) КК України. Після отримання результатів експертиз буде встановлено кількість потерпілих від дій зловмисника, а також буде вирішено питання щодо оголошення правопорушнику підозри. Йому загрожує до шести років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама