Надзвичайні події

Знайшли неповнолітнього, який пішов з дому після сварки

. 1887

В Олександрівському районі напередодні ввечері 14-річний житель одного з сіл після сварки з рідними пішов з дому.  Знайшли «втікача» сьогодні вранці вже в районному центрі.

ushel

Про це повідомляє сектор комунікації поліції Кіровоградської області.

Повідомлення про пригоду надійшло до Олександрівського відділення поліції за спецлінією «102» близько 2 години ночі 16 серпня.

«Завдяки проведеним розшуковим заходам близько 8 години ранку поліцейським вдалося встановити місцеперебування хлопчика – в районному центрі, що знаходиться на значній відстані від населеного пункту, де він мешкає. На щастя, хлопець не став жертвою злочину», - розповідає начальник Олександрівського відділення поліції Володимир Кучер.

З неповнолітнім проведено роз’яснювальну бесіду.

Наразі відносно матері хлопця поліцейськими складено протокол про адмінправопорушення за ч.1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей», згідно санкції якої за ці дії передбачено попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама