Надзвичайні події

За місяць поліцейські виявили 434 порушення у перевізників Кіровоградщини

. 855


За майже місяць із початку відпрацювання фірм-перевізниківу Кіровоградській області працівники поліції вже перевірили понад 2150 автобусів і виявили понад 430 порушень.
Як повідомляє управління превентивної діяльності.
поліції Кіровоградської області, серед порушень – факт керування автобусом в нетверезому стані, керування транспортними засобами, які не пройшли обов’язковий технічний контроль, керування автобусами без необхідних документів, а також більше 20 фактів технічної несправності автобусів.

Крім того, складено 2 протоколи на посадових осіб автогосподарств.

У рамках операції також проводиться роз’яснювальна робота серед пасажироперевізників, особливо тих, що надають послуги з нерегулярних перевезень пасажирів та організованих груп дітей, щодо вимог законодавства у сфері безпеки дорожнього руху, заборони здійснення нерегулярних або регулярних спеціальних пасажирських перевезень, регулярних пасажирських перевезень на міжміських автобусних маршрутах протяжністю понад 150 км автобусами, не обладнаними тахографами.

До проведення заходів, окрім поліцейських, у складі спільних мобільних груп залучено представників територіального підрозділу Укртрансбезпеки та представників громадськості.
Робота у даному напрямку продовжується.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама