Надзвичайні події

Кіровоградщина: поліцейський зважився на злочин задля "викриття злочину"

. 5438

Як "Гречка" вже повідомляла, сьогодні, 4 вересня, на Кіровоградщині затримали працівника поліції, який намагався збути наркотични речовини та боєприпаси. Як з'ясувалось, правоохоронець планував таким чином поліпшити "розкриваємість" злочинів.

kappp3

Прес-служба військової прокуратури Південного регіону України повідомила про подробиці кримінального правопорушення.

За інформацією прес-служби, т.в.о. начальника розшуку Гайворонського відділу поліції ГУ Нацполіції в Кіровоградській області, капітан поліції Б., пішов на такі дії з метою подальшого викриття особи та отримання показника в роботі по виявленню злочину.

За інформацією військової прокуратури, застосовуючи погрози та моральний тиск, поліцейський примушував громадянку В. зберігати наркотичні речовини в вигляді макової соломки і каннабісу, а також патрони до вогнепальної нарізної зброї.

4-го вересня після передачі наркотичної речовини та боєприпасів, капітана поліції Б. затримано правоохоронцями в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі військовою прокуратурою вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень та обрання запобіжного заходу в вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом УСБ України в Кіровоградській області.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама