Надзвичайні події

Пілот зі Світловодська загинув у авіакатастрофі в Афганістані (ФОТО)

. 2809

У Афганістані загинув житель Світловодська Кіровоградської області Олександр Кухаренко.

vert

Як повідомила журналістка Тетяна Дроздова у своєму Фейсбуці,трагедія сталася 2 вересня.

Вертоліт МІ-8, що належав молдавскій авіакомпанії "Valan International Cargo Charter" , розбився невдовзі після злету неподалік військової бази Мазар-і-Шаріф. Члени екіпажу були українці, один із них Кухаренко.

"Йому було 46 років, він військовий пенсіонер, але продовжив літати за контрактом.
Батьки Олександра мешкають у Світловодську на вулиці Ювілейній, 6. Сусіди розповідають, що батько важко хворіє, мама ще в змозі обробляти город біля батьківської хати.
Сім’я Олександра Кухаренка мешкає у м. Кременчук. Наразі дружина загиблого виїхала до Молдови за тілом чоловіка. Ховати Олександра Кухаренка рідні вирішили у Світловодську", - повідомляє Дроздова.

На сайті авіакомпанії повідомляють, що вертоліт з реєстраційним номером ER-MHR Valan розбився незабаром після виходу з військової авіаційної бази в Мазарі-Шаріфі.
На борту вертольота входили 3 члени екіпажу громадян України та 11 громадян Афганістану: троє членів українського екіпажу, чотири солдати міліції громадського порядку, чотири солдати армії та два національні солдати поліції.

За попередньою інформацією, внаслідок аварії загинули два члени екіпажу та 10 пасажирів. 
Вертоліт був зафрахтований армією Афганістану.

За інформацією сайту fcs-modification, компанію "Valan International Cargo Charter"засновано в 1990 році, і на сьогодні вона експлуатує парк літаків, що складається з 3-х літаків Ан-26-100 та 5 вертольотів мі-8 МТВ-1.

В авіакомпанії працюють 120 фахівців: співробітники та контрактники.

Компанія спеціалізується на вантажних авіаперевезенняхта, обслуговуючого персоналу, корпоративних клієнтів на літаках Ан-26-100 та вертольотах МІ-8 МТВ-1 у відповідності до вимог Адміністрації цивільної авіації Республіки Молдова на основі вимог ІСАО та JAA (JOINT AVIATION AUTHORITIES).

Поширюйте

Коментуйте


Реклама