Надзвичайні події

Справу посадовця, якого двічі упіймали на хабарі, скерували до суду

. 2026

Справу, викритого на хабарі керівника управління державного архітектурно-будівельного контролю міської ради одного з міст області, скеровано до суду.

31695Як повідомили в Управління захисту економіки в Кіровоградській області, слідчими обласної поліції за матеріалами працівників Управління захисту економіки в Кіровоградській області під процесуальним керівництвом прокуратури області закінчено досудове розслідування відносно начальника Управління державного архітектурно-будівельного контролю міської ради.

Задокументовано 2 факти вимагання посадовцем хабара у сумі 12 тис. грн. за прискорення видачі декларації про введення в експлуатацію закінченого об’єкта будівництва.

У червні посадовця затримано «на гарячому» та повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 368 (прийняття, пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та ч. 2 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.
Санкції статей передбачають позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама