Надзвичайні події

Завтра суд оголосить вирок у справі Олександра Рацула – депутата райради Кропивницького (ФОТО)

 Автор: Валерій Лебідь. 4317

Депутат районної ради з Кропивницького Олександр Рацул сплатить понад 20 тисяч штрафу та витрат на проведення експертиз в кримінальному провадженні про одержання неправомірної вигоди в розмірі 133 000 гривень, якщо суд визнає угоду між ним та державним обвинуваченням, відповідно до якої чоловік повністю визнав свою вину.

watermarked IMG 4171

У Кропивницькому Кіровський районний суд розглянув кримінальне провадження за обвинуваченням в отриманні неправомірної вигоди депутатом Фортечної у місті Кропивницькому ради, керівником підприємства ТОВ "Рекламне агентство Рік-Медіа", завідувачем кафедри ЦДПУ ім. Винниченка Олександром Рацулом.

6 липня цього року Рацула затримали працівники Управління захисту економіки у Кіровоградській області спільно з прокуратурою за те, що він вимагав та отримав кошти від підприємця у сумі 133 000 гривень ( що на той час дорівнювало за курсом 5 000 доларів США). Депутат обіцяв вплинути на членів постійної комісії Кропивницької міської ради з питань реклами та на членів виконкому міської ради з метою отримання рішення виконкому про надання в оренду 5-ти земельних ділянок під розміщення 5 білбордів та відповідно отримання необхідних дозвільних документів.

В засідання з'явились: прокурор Євген Черевко, обвинувачений Олександр Рацул, його захисник Ігор Голованов.

Як повідомив суддя Поступайло, до суду надійшов обвинувальний акт за ч. 2 ст. 369-2, а також угода про визнання винуватості, укладена між Рацулом, його захисником і прокурором, відповідно до якої, Рацул беззастережно визнав свою провину.

Враховуючи пом’якшуючі обставини - сприяння розслідуванню злочину, та відсутність обтяжливих обставин, сторона обвинувачення просиить суд обрати для обвинуваченого покарання у вигляді штрафу в розмірі 750 мінімальних неоподаткованих доходів громадян, що складає 12 750 грн. Також, чоловік сплатить понад 8 тисяч гривень, за проведення експертиз в рамках досудового слідства.

Вивчивши всі матеріали кримінального провадження, заслухавши сторони, суддя відправився до нарадчої кімнати.

Вирок у справі суд оголосить завтра, 19 жовтня, о 9.00.

Поширюйте

Коментуйте