Надзвичайні події

Вночі на Дворцовій сталась велика пожежа (ФОТО, ВІДЕО)

. 7506

Вчора, 27 листопада, о 23.30 у Кропивницькому сталась масштабна пожежа на вулиці Дворцовій.

 

po1

Палала будівля за адресою Дворцова, 10 - приміщення колишнього кінотеатру, де зараз знаходилась швейна майстерня, магазин вживаної побутової техніки та інші.

Як повідомила патрульна поліція, людей евакуювали.

 

"На момент прибуття першого підрозділу о 23.34 встановлено, що спостерігається відкрите горіння на площі близько 60 м2 на другому поверсі будівлі, сильне задимлення другого поверху та покрівлі по всій площі будівлі. В ході гасіння пожежі встановлено, що площа пожежі складає 900 м2 покрівлі. О 02.14 оголошено виклик №3, у зв’язку з виникненням загрози розповсюдження пожежі на покрівлю суміжної двоповерхової будівлі. Станом на 02.50 загрозу розповсюдження пожежі на покрівлю суміжної будівлі ліквідовано. Травмованих та загиблих немає. О 03:46 пожежу було локалізовано та о 06:30 повністю ліквідовано.
До місця пожежі залучалось 9 відділень на АЦ, дві АД, АОГДЗС 1-го ДПРЗ м. Кропивницький, АРА АРЗСП, ОКЦ, МОГ Управління ДСНС в області. Всього 13 од. техніки та 65 чоловік особового складу. Причина пожежі наразі встановлюється фахівцями", - повідомили у прес-службі ДСНС в області.

 

Станом на 8.30 на місці продовжують працювати рятувальники.

p2

DSC 7165

po4

po5

po6

Фото Максима Линченка , ДСНС і Ірини Маслюкової

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама