Надзвичайні події

Через негоду на дорогах Кіровоградщини обмежили рух транспорту (ОНОВЛЕНО)

. 3159

Обмеження руху усіх видів транспорту на автомобільних дорогах загального користування державного та місцевого значення Кіровоградської області діє із 14:00.

snig

Як повідомляють у прес-службі обласної державної адміністрації, рішення було прийнято в зв'язку із складними погодними умовами для вжиття невідкладних заходів у разі виникнення надзвичайних ситуацій на засіданні обласного оперативного штабу.

Про скасування рішення буде повідомлено додатково.

За інформацією Кіровоградської ОДА, станом на 13:00 на території 16 районів області спостерігалися опади у вигляді снігу та невеликого снігу: Устинівський, Гайворонський, Голованівський, Вільшанський, Добровеличківський, Кропивницький, Новоукраїнський, Знам’янський, Компаніївський, Олександрійський, Бобринецький, Долинський, Новгородківський, Онуфріївський, Петрівський, Устинівський райони.

Ускладнення на автошляхах були відсутні.

На дорогах області працювало 42 одиниці техніки, 42 працівників ДП «Кіровоградоблавтодор».

На території сусідніх областей: сніг та мокрий сніг – Миколаївська, Полтавська та Дніпропетровська, без опадів – Одеська, Вінницька та Черкаська області.

Оновлено. Станом на 18.00 11 січня за даними патрульної поліції Кіровоградської області, на автодорогах Н-23 (Кропивницький-Кривий ріг-Запоріжжя), Н-14 (Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв) та М-04 (Знам’янка-Луганськ-Ізварине) легковий та пасажирський транспорт проїжджає в усіх напрямках.

Обмеження щодо руху вантажного транспорту цими автодорогами ще триває.

На а/д М-13 (Кропивницький – Платонове) обмеження залишаються без змін.

З 17-години на а/д М-22 (Полтава-Олександрія) від міста Олександрія до межі з Полтавською областю введено обмеження для руху всіх транспортних засобів.

З 18-години також вводиться обмеження на в'їзд вантажного транспорту в місто Кропивницький.

Нагадаємо, обмежено рух для проїзду великовагових та маршрутних транспортних засобів з 12:00 на трасі Н-24 “Благовіщенське–Миколаїв”.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама