Надзвичайні події

Освітяни Олександрівського району переплатили 125 тисяч за газ підозрює прокуратура

. 1128

Прокуратурою Кіровоградщини підозрює відділу освіти Олександрівської РДА у порушеннях при закупівлі газу.

Як повідомляє прес-служба відомства, за результатом проведення торгів відділом освіти Олександрівської РДА переможцем аукціону щодо закупівлі газу визначено ТОВ «Укртрансервіс-груп» з яким було укладено договір про закупівлю товарів за бюджетні кошти.

У подальшому між замовником та постачальником укладено 3 додаткові угоди, кожного разу збільшуючи ціну за одиницю товару на 10 %, без зміни суми договору. Внаслідок укладення додаткових угод ціну за кубічний метр газу збільшено на 2053 грн. (21 % від первинної ціни), а кількість зменшено, тобто остаточна ціна за газ стала вищою за ті пропозиції, які пропонували інші учасники торгів.

Прокурори з'ясували, що коливання ціни товару на ринку кожного разу при укладенні всіх додаткових угод на 10 % сторонами договору не обґрунтовано та документально не підтверджено, у зв’язку з чим ними не дотримано вимоги п.2 ч.4 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» та безпідставно змінено істотні умови договору.

Наразі прокуратура звернулася до суду з позовною заявою щодо визнання недійсними додаткових угод та стягнення з ТОВ “Укртранссервіс-груп” на користь держави надмірно сплачені грошові коштів у розмірі 125 тис грн.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама