Надзвичайні події

У Ковалівському парку затримали чоловіка з пістолетом (ФОТО)

. 2596

 

28 січня близько 18-ї години в Ковалівському парку поліцейські затримали 36-річного чоловіка з стартовим пістолетом, який перебував в активному розшуку одразу за двома статтями ККУ.

 

pis

Як повідомляє прес-служба Патрульної поліції, під час патрулювання поліцейські роти тактико-оперативного реагування (ТОР) помітили чоловіка, який своєю поведінкою викликав підозру.

При поверхневій перевірці у 36-річного чоловіка в кишені куртки інспектори виявили предмет, з-зовні схожий на стартовий пістолет.

Сигнальний пристрій мав явні ознаки механічного втручання та, ймовірно, був перероблений для відстрілу патронів з гумовими кулями. Про це зокрема свідчив магазин пристрою, споряджений десятьма, схожими на них, набоями. Жодних дозвільних документів кропивничанин при собі не мав.

При перевірці за базами Національної поліції виявили, що чоловік перебував в активному розшуку одразу за двома статтями ККУ – ч.1 ст.309 (незаконне зберігання наркотичних речовин) та ч.1 ст.311 (незаконне зберігання прекурсорів).

Такі дії громадянина мають ознаки злочину передбаченого ч.1 ст.263 ККУ (носіння вогнепальної зброї, бойових припасів без передбаченого законом дозволу). Санкція статті передбачає максимальну відповідальність у вигляді позбавлення волі строком до 7 років.

pis2

pis3

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама