Надзвичайні події

На ремонті будинку культури підрядник привласнив майже півмільйона бюджетних коштів

. 1576

На Кіровоградщині судитимуть керівника підрядної організації, який ремонтуючи будинок культури привласнив майже півмільйона бюджетних коштів.

hroshi

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Кіровоградською місцева прокуратура затвердила та направила до суду обвинувальний акт щодо керівника підрядної організації та його пособника, які майже на півмільйона гривень завищили вартість виконаних за державні кошти робіт з капітального ремонту сільського будинку культури на Кіровоградщині.

Слідством встановлено, що вищевказані особи у ході проведення ремонтно-будівельних робіт сільського будинку культури заволоділи коштами сільської ради на загальну суму майже 500 тисяч гривень шляхом внесення до офіційних документів неправдивих відомостей.

За результатами досудового розслідування до Кіровоградського районного суду Кіровоградської області скеровано обвинувальний акт у вчиненні ними кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191, ч.1 ст.366 КК України.

З метою відшкодування завданої територіальній громаді шкоди, у кримінальному провадженні на майно обвинувачених накладено арешт.

Досудове розслідування у справі здійснювалось слідчим відділом Кропивницького ВП ГУ НП в області.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама