Надзвичайні події

За вбивство доньки жінку можуть примусово лікувати в психіатричному закладі

. 2158

 

Суд ухвалив рішення застосувати до кропивничанки, обвинуваченої у вбивстві своєї 12-річної доньки заходи примусового лікування в психлікарні.

 25436307 10203967633347030 2094421059 n

Як повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області, сьогодні, 13 лютого в Кіровському районному суді відбулося фінальне судове засідання у справі 36-річної кропивничанки, яка підозрювалась у вбивстві своєї неповнолітньої дитини.

Суд прийняв до уваги доводи сторони обвинувачення та задовольнив клопотання прокуратури про застосування щодо жінки примусових заходів медичного характеру (п.2, п.4 ч. 2 ст. 115 КК України – умисне убивство).

Судові слухання у справі тривали понад дев’ять місяців. Дослідивши всі обставини суд дослухався до доводів прокуратури щодо наявності достатньої кількості доказів по справі та ухвалив рішення про застосування до жінки примусових заходів медичного характеру у виді госпіталізації до психіатричного закладу із суворим наглядом.

Наразі рішення суду законної сили не набрало і може бути оскаржено в апеляційній інстанції протягом 30 днів.

До набрання ухвали законної сили жінка продовжуватиме перебувати в стінах Кіровоградської психіатричної лікарні.

Нагадаємо, у грудні 2017 року після чотирьох днів пошуків тіло 12-річної Катерини Добродій знайшли на одній із баз відпочинку в Обознівці. Правоохоронці оголосили про підозру матері жертви - Олені Добродій, адвокат якої заявив на суді, що його підзахисна має психічну хворобу.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама