Надзвичайні події

На Кіровоградщині за добу надійшло три повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства

. 1307

Протягом минулої доби до поліції Кіровоградськоїх області надійшло три повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства.

Відповідні повідомлення було зареєстровано Кропивницьким та Знам᾿янськими відділами поліції. За ними нині проводяться перевірки, повідомляє прес-служба ГУ НП в області.

Загалом від початку передвиборної кампанії до органів поліції області надійшло 67 повідомлень про події, пов’язані з виборчим процесом.

За 29 фактами складено 36 протоколів про адміністративне правопорушення, із яких – 33 направлено до районних судів для прийняття рішення (6 закрито, у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення).

Поліцейськими розпочато одне кримінальне провадження за ст. 160 (підкуп виборців) Кримінального кодексу України, за повідомленням громадянина про пропозицію невідомої особи грошової винагороди за агітаційну роботу та голосування на користь одного з кандидатів. Розслідування триває.

За 19 фактами продовжується проведення перевірки, ще за 18 – в ході перевірки не встановлено наявності складу адміністративного правопорушення.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама