Надзвичайні події

У Кропивницькому через фотографування бюлетеня викликали поліцію (ФОТО)

. 2337

На виборчій дільниці № 350903 99-го виборчого округу (м. Кропивницький) спостерігачі встановили порушення виборчого законодавства.

porr1

Як повідомила «Гречці» представниця «ОПОРи», близько 15.00 жінка, яка взяла бюлетень для голосування, сфотографувала його у кабінці для голосування. Показати фото та пояснити свої дії, членам виборчої комісії та спостерігачам вона відмовилась.

«Фотографування бюлетеня для голосування, суперечить нормам діючого законодавства, зокрема порушує ч. 4 ст. 76 Закону «Про вибори Президента України»(здійснення фотофіксації)», - говорить координатор громадської мережі «Опора» у Кіровоградській області Зоя Лебідь.

porr3

На місце подій прибула слідчо-оперативна група. Поліцейські зареєстрували цей факт у встановленому законом порядку. Наразі проводиться перевірка.

Довідково:
Серед іншого в ч. 4 ст. 76 Закону «Про вибори Президента України» йдеться: Виборчі бюлетені заповнюються виборцем особисто в кабіні (кімнаті) для таємного голосування. Під час заповнення виборчих бюлетенів забороняється присутність інших осіб, здійснення фото- та відеофіксації у будь-який спосіб.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама