Надзвичайні події

У Кропивницькому влаштували умовну пожежу для перевірки сил цивільного захисту (ФОТО)

. 3186

 

В одній із квартир 9-поверхівки по вулиці Юрія Коваленка внаслідок пошкодження внутрішньобудинкових комунікацій нібито стався вибух побутового газу, що призвело до руйнування несучих конструкцій та пожежі.

 

photo 2019 04 09 16 12 16

Як повідомляє прес-служба У ДСНС у Кіровоградській області, сьогодні, 9 квітня, по обіді в рамках комплексної перевірки відбулись навчання сил та засобів цивільного захисту з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Без попередження о 14:15 було оголошено ввідну про виникнення надзвичайної ситуації місцевого рівня по вул. Юрія Коваленка 25/19, а саме: в одній із квартир на 5-му поверсі внаслідок пошкодження внутрішньобудинкових комунікацій стався вибух побутового газу, що призвело до руйнування несучих конструкцій та пожежі. Прийнято, що троє громадян загинули та ще троє отримали травми різного ступеня складності. Загальна кількість мешканців у будинку – 224.

photo 2019 04 09 16 10 29

Після отримання повідомлення до місця вибуху прибули пожежно-рятувальні підрозділи 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький, АРЗСП У ДСНС у Кіровоградській області, кінологічний розрахунок АРЗСП, мобільна оперативна група. Здійснюється гасіння пожежі та евакуація людей.

photo 2019 04 09 16 11 39

photo 2019 04 09 16 12 49

До місця виклику прибули також слідчо-оперативна група Кропивницького ВП ГУ НП, кінологічний розрахунок Національної поліції, слідча бригада, бригада швидкої медичної допомоги, аварійна газова служба, ОКВП «Дніпро-Кіровоград», Аварійно-диспетчерська служба «1580», ПАТ «Кіровоградобленерго».

Пожежно-рятувальні підрозділи У ДСНС в області локалізували умовну пожежу о 14:28 та о 14:40 було оголошено про повну ліквідацію займання. Далі кожна служба сил цивільного захисту виконувала необхідні дії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації відповідно до покладених функцій.

Висновки про рівень професійності дій сил та засобів цивільного захисту, що були залучені на навчання, будуть зроблені комісією після детального аналізу усіх етапів навчань.

Нагадаємо, до 15 квітня в області триває комплексна перевірка виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама