Надзвичайні події

У Кропивницькому затримали адвоката на хабарі поліцейському(ФОТО)

. 2679

За те, щоб клієнтку не притягли до відповідальності адвокат пропонував слідчому хабар у розмірі 1,5 тисячі доларів.

 

57258127 2158992497523228 9184150339673128960 n

Як повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України,
до Кіровоградського управління надійшов рапорт начальника одного з відділів слідчого управління ГУНП області. Майор поліції повідомив про факт пропозиції йому неправомірної вигоди.

За матеріалами внутрішньої безпеки НПУ, під процесуальним керівництвом прокуратури Кіровоградської області, слідчим управлінням ГУНП було розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.369 Кримінального кодексу України.

Було встановлено, що чоловік, який запропонував посадовцю поліції хабара є адвокатом і представляє інтереси фігурантки у кримінальному провадженню, розпочатому за ч.2 ст.191 КК України. Захисник спробував домовитися з поліцейським про закриття матеріалів справи відносно його «підопічної». За що пообіцяв передати 1,5 тисячі доларів США.

Наступного разу, завітавши до службового кабінету майора поліції, посередник надав озвучену раніше суму у повному обсязі. Відразу після цього хабародавця затримали працівники внутрішньої безпеки НПУ, Управління захисту економіки у Кіровоградській області ДЗЕ НПУ та СУ ГУНП Кіровоградщини, під процесуальним керівництвом прокуратури.

Затриманому готується оголошення підозри та подання клопотання про обрання запобіжного заходу. Знавцю законодавства добре відомо, що за спробу підкупу службової особи йому загрожує позбавлення волі. Остаточне рішення прийме суд.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама