Надзвичайні події

Сигарети в колисці: п’ятимісячну дівчинку врятували від горе-матері (ФОТО)

. 2706

У одній із квартир у Світловодську дівчинка тривалий час плакала, тому небайдужі громадяни викликали поліцію.

4 1 copy

Як повідомляє Нацполіція у Кіровоградській області, на місці правоохоронці з’ясували, що квартиру винаймає жінка, однак двері у помешкання ніхто не відчиняв. Поліцейські розшукали власників та з їх допомогою потрапили всередину житла.

У помешканні, де панував безлад, було виявлено п’ятимісячну дівчинку, яка безперервно плакала та ймовірно вжила тютюнові вироби. Її мама перебувала у стані, що унеможливлював виконання нею батьківських обов’язків. Попередньо встановлено, що жінка зловживала алкоголем.

5 copy copy copy

На місці спільно з представники служби у справах дітей було складено акт оцінки потреб дитини та у зв’язку із загрозою життю малечі прийнято рішення про вилучення дитини з місця проживання та направлення її до центральної районної лікарні.

2 1 copy copy copy

Стосовно матері поліцейські склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

Також за поданням поліції нині службою у справах дітей вирішується питання про постановку сім’ї на облік родин із дітьми, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Крім того, на засіданні комісії з питань захисту прав дитини буде розглянуто питання про вирішення подальшої долі дівчинки, зокрема, доцільності її перебування і проживання у родині, можливого позбавлення матері батьківських прав, або направлення немовляти до дитячого будинку в обласному центрі. До того дівчинка буде перебувати у лікарні.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама