Надзвичайні події

Завтра суд оголосить рішення по справі причетного до загибелі десяти спецпризначенців (ФОТО)

. 1668

 

Сьогодні, 15 травня, в Запоріжжі відбулось чергове слухання по справі Миколи Бутрименка, якого обвинувачують в терористичній діяльності та фінансуванні тероризму. За версією слідства, саме через цього жителя Шахтарського району Донецької області загинули 10 військовослужбовців 3-го окремого полку спецпризначення з Кропивницького.

 

syd

Сьогодні, на засіданні суд в Куйбишевському районному суді Запорізької області вислухав в режимі відеоконференці представницю потерпілих адвокатку Олену Яркіну, обвинувачуваного Миколу Бутрименка та його адвоката Козуба.

Завтра о 10:00 суд має оголосити рішення.

Нагадаємо, 29 липня 2014 року, Микола Бутрименко, директора ТОВ «ім.Челюскінцев» с. Латишеве, що на Донбасі, запросив на перепочинок до свого ангару дві групи військовослужбовців 3 ОП СпП, які виконували завдання з пошуку льотчика збитого СУ-25 Українських ВПС. Сам Бутрименко виїхав до Сніжного, нібито для того, щоб провідати хвору дружину, та повернувся не сам, а з кількома групами терористів та бонітехнікою. Зав’язався бій, внаслідок якого 10 бійців загинули, п’ятеро потрапили до полону.

Того дня загинули спецпризначенці: підполковник Сергій Лисенко, капітан Кирило Андреєнко, сержант Анатолій Бузуляк, старшина Андрій Шершень, старший солдат Ярослав Шимчик, старшина Олексій Глобенко, старший солдат Лев Панков, старший солдат Сергій Гришин, капітан Тарас Карпа. Старший солдат Роман Рикалов.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама