Надзвичайні події

У Кропивницькому відбулися тренування з цивільного захисту (ФОТО)

. 1482

 

Сьогодні рятувальники і поліція відпрацьовували навчальну пожежу адмінбудівлі Нацполіції із загрозою вибуху боєприпасів.

 

DSC 8272

Як повідомляє У ДСНС України у Кіровоградській області, згідно із тактичним задумом, унаслідок короткого замикання електромережі в одному із службових приміщень на другому поверсі адмінбудівлі виникло задимлення, що переходить у займання. Крім того, у сусідньому приміщенні зберігаються боєприпаси, існує велика ймовірність їх детонації.

DSC 8301

Відповідно до оголошеної ввідної, працівники ГУ НП в Кіровоградській області до прибуття рятувальників організували заходи з евакуації персоналу та боєприпасів, а також пошуку потерпілих і гасіння первинного осередку пожежі.

Після прибуття пожежно-рятувальних підрозділів на місце пожежі розгорнуто штаб гасіння пожежі. Відповідно до задуму навчань рятувальники провели оперативну розвідку, виявили осередок займання, евакуювали потерпілих та здійснили ліквідацію пожежі у будівлі.

photo 2019 05 15 16 18 48

Після оголошення повної ліквідації надзвичайної ситуації керівники спеціалізованих служб провели аналіз та розбір навчань.

Нагадаємо, у зв’язку з навчанням було тимчасово перекрито вулицю Чміленка.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама