Надзвичайні події

Київська прокуратура оскаржила зняття судимості з екс-нардепа Лозінського

. 935

 

Київська місцева прокуратура №4 оскаржила в Київському апеляційному суді ухвалу Дніпровського райсуду щодо дострокового зняття судимості з колишнього народного депутата Віктора Лозінського, засудженого за вбивство у 2009 році жителя Голованівського району Валерія Олійника.

 

17807162 1417768071619382 751974969 n

Як «Гречка» повідомляла раніше, Дніпровський райсуд Києва достроково зняв судимість з Віктора Лозінського, засудженого у 2013 році до 10 років позбавлення волі за ч. 1 ст. 122, ч. 2 ст. 121, ч. 1 ст. 296 КК України.

Як повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва, під час засідання судом не була належним чином перевірена інформація про те, яким чином вказана особа довела своє виправлення.

-Клопотання сторони захисту не містило характеристик з місця проживання, роботи або з органів, що здійснюють за особою нагляд, яка має судимість, щодо його поведінки і реального виправлення,- повідомили у прес-службі.

Також не надали дані про відшкодування заподіяної злочином шкоди і документів про поведінку засудженого під час умовно-дострокового звільнення, зокрема про вчинення або невчинення нових кримінальних злочинів.

Уточнюється, що вказані обставини взагалі не були розглянуті та досліджені в судовому засіданні.

Зважаючи на викладене, місцева прокуратура звернулася до Київського апеляційного суду з апеляційною скаргою, у якій просить скасувати ухвалу суду першої інстанції та постановити нову, якою відмовити у задоволенні клопотання щодо зняття судимості з В. Лозінського.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама