Надзвичайні події

Суд відмовив нардепу з Кіровоградщини у скасуванні штрафу

. 2091

Кропивницький апеляційний суд залишив без задоволення скаргу народного депутата України Станіслава Березкіна.

650x434

Як повідомляє прес-служба суду, Кропивницький апеляційний суд завершив розгляд апеляційної скарги на постанову районного суду у справі про адміністративне правопорушення, якою народного депутата України Станіслава Березкіна визнано винним ч.1 ст. 130 КУпАП і накладено стягнення у виді штрафу в розмірі 10200 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 1 (один) рік.

Згідно протоколу громадянину Березкіну поставлено за провину те, що він керував транспортним засобом з ознаками алкогольного сп`яніння. Від проходження огляду на стан сп'яніння у встановленому законом порядку відмовився у присутності двох свідків. Таким чином, порушив пункт 2.5 Правил дорожнього руху, за що передбачена адміністративна відповідальність за частиною 1 статті 130 КУпАП.

В апеляційній скарзі чоловік просив скасувати постанову районного суду, як незаконну та необґрунтовану, а провадження в справі закрити за відсутності у його діях складу адміністративного правопорушення, оскільки стверджує, що автомобілем не керував.

У ході апеляційного розгляду було переглянуто відео з боді-камер патрульних поліцейських, допитано у якості свідків водія та охоронців нардепа.

До суду з’явився особисто Станіслав Березкін та надав суду пояснення щодо обставин події.

За результатом апеляційного розгляду суд постановив:

-Апеляційну скаргу залишити без задоволення

-Постанову районного суду про притягнення до адміністративної відповідальності за частиною 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення – залишити без змін.

Фото- censor.net

Поширюйте

Коментуйте


Реклама