Надзвичайні події

Кіровоградщина: через незаконне використання бюлетеня члену ДВК повідомили про підозру

. 1101

 

На Кіровоградщині поліцейські повідомили підозру члену ДВК у незаконному використанні виборчого бюлетеня.

 

korobka

Як повідомляє сектор комунікації поліції області, 22 квітня розпочали досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом фальсифікації 4 голосів виборців, які не брали участь у голосуванні 2 туру виборів Президента України, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 158-1 Кримінального кодексу України.

Під час розслідування з’ясували, що у день голосування спостерігач від однієї з партій виявив порушення на виборчій дільниці в населеному пункті Петрівського району.

За результатами вжитих заходів встановили, що кримінальне правопорушення скоїв член ДВК, в обов’язки якого входив контроль наявності громадян у списках виборців, які зареєстровані у населеному пункті.

10 червня особі повідомили про підозру за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 158-1 (незаконне використання виборчого бюлетеня) Кримінального кодексу України.

Наразі досудове розслідування триває, за його результатами буде прийнято рішення відповідно до вимог чинного Кримінального процесуального кодексу України.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама