Надзвичайні події

Підозрюваних у рейдерстві залишили під домашнім арештом

 Автор: Ірина Маслюкова. 1505

У Ленінському суді обрали запобіжний захід особам, які вчинили спробу рейдерського захоплення сільськогосподарського кооперативу.

ya 16093

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

-Прокуратура у своєму клопотанні орієнтувала суд на призначення усім учасникам злочину запобіжного заходу у виді арешту. Однак суд не взяв до уваги усі доводи процесуального прокурора та визначив трьом фігурантам справи міру запобіжного заходу у виді цілодобового домашнього арешту,- йдеться в повідомленні.

Ухвалу суду першої інстанції прокуратура оскаржуватиме до апеляційної інстанції.

Як повідомляли раніше, двох керівників приватних підприємств затримано в службовому кабінеті державного реєстратора під час спроби надання останньому неправомірної вигоди у розмірі 5 тисяч доларів США. Вказані кошти затримані особи пропонували державному реєстратору за здійснення реєстраційних дій щодо зміни складу засновників та переобрання директора сільськогосподарського кооперативу з метою його подальшого незаконного захоплення. Ще одного фігуранта справи - фізичну особу підприємця, було затримано пізніше.

Усім фігурантам справи оголошено підозру у вчиненні злочину, передбаченого, ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.
Триває досудове розслідування.

 

Поширюйте

Коментуйте