Надзвичайні події

Кропивницький: підозрюваних у рейдерстві відправили за грати

. 1843

У Кропивницькому двом підозрюваним у спробі рейдерства змінили запобіжні заходи на тримання під вартою.

ya 16093

Як повідомляє пресслужба прокуратури в області, апеляційний суд розглянув та задовольнив апеляційні скарги прокуратури на ухвали Ленінського районного суду про обрання запобіжного заходу у виді домашньому арешту.

Нагадаємо, у Ленінський суд призначив трьом підозрюваним цілодобовий домашній арешт.

Ухвали суду першої інстанції прокуратура оскаржила в апеляційній інстанції.

29 липня апеляційний суд змінив запобіжні заходи на тримання під вартою з правом внесення застави. Ще один фігурант цієї справи перебуватиме під домашнім арештом.

Наразі у справі триває досудове розслідування.

Як повідомляли раніше, двох керівників приватних підприємств затримали в службовому кабінеті державного реєстратора під час спроби надання останньому неправомірної вигоди у розмірі 5 тисяч доларів. Вказані кошти затримані особи пропонували державному реєстратору за здійснення реєстраційних дій щодо зміни складу засновників та переобрання директора сільськогосподарського кооперативу з метою його подальшого незаконного захоплення. Ще одного фігуранта справи - фізичну особу підприємця, було затримано пізніше. Усім фігурантам справи оголошено підозру у вчиненні злочину, передбаченого, ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама