Надзвичайні події

На Кіровоградщині шахраї представляються інспекторами Держпродспоживслужби

 Автор: Ірина Маслюкова. 2495

До Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надходять повідомлення про діяльність невстановлених осіб, які представляються інспекторами Держпродспоживслужби. 

810416

Як інформує пресслужба відомства, зазначені особи погрожують суб’єктам господарювання штрафними санкціями за нібито встановлені порушення та вимагають від них грошову винагороду за ненакладання таких санкцій.

Враховуючи зазначене, Держпродспоживслужба області наголошує: згідно з чинним законодавством органом, який має право здійснювати заходи державного нагляду та контролю за господарською діяльністю у сферах безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, а також захисту споживачів, є Держпродспоживслужба та її територіальні органи. Відповідно жодна особа чи громадська організація не наділена повноваженнями здійснення державного контролю у вказаних сферах, у тому числі щодо застосування санкцій за порушення вимог законодавства.

Зазначаємо, що перед початком перевірки інспектор Держпродспоживслужби зобов’язаний надати службове посвідчення,направлення на перевірку та зробити запис у журналі реєстрації заходів державного нагляду (за наявності такого журналу у суб’єкта господарювання). До того ж всі заходи контролю здійснюються фахівцями з обов’язковою відеофіксацією.

У разі виникнення сумніву щодо законності проведення перевірки, рекомендуємо звертатися до ГУ Держпродспоживслужби в області: (0522) 24 63 36, м. Кропивницький, вул.Тараса Карпи, 84; електронна адреса: gudpss@kr.consumer.gov.ua. Якщо ж на Ваше підприємство прийдуть «псевдоінспектори», викликайте Національну поліцію.

 

Поширюйте

Коментуйте