Надзвичайні події

Експортера горіхів із Кіровоградщини підозрюють в ухилянні від сплати 6 мільйонів гривень податку

. 1073

Викрито групу, яка експортуючи товари за кордон, ухилилася від сплати податків до державного бюджету на суму понад 6 млн грн.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області, ведеться розслідування за фактом умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах припинено діяльність організованої групи з міжнародними зв’язками, які використовували підприємства-нерезиденти, з ознаками фіктивності та «офшорні зони».

Вказана група осіб здійснювала експорт горіхів волоських до Туреччини, Іраку, Єгипту, Мексики, Іспанії та інших країн по заниженим цінам, без відображення проведених операцій у податковому та бухгалтерському обліках надаючи до контролюючих органів, для перетину митного кордону, підроблені пакети документів, в тому числі й сертифікати походження товарів.

Виручка в іноземній валюті від експорту приховувалася, офіційно до України не поверталась. Загальний обсяг операцій по суб’єктам господарювання, які входили до «центру мінімізації митних платежів», минулого року перевищив 43 млн. грн.
Лише за попередніми підрахунками, у результаті протиправної діяльності при експорті товарів, до бюджету не сплачено податок на доходи фізичних осіб на суму понад 6 млн. грн.

В результаті проведених у членів групи обшуків вилучено різноманітні печатки, бланки міжнародних товарно-транспортних накладних, грошові кошти, а також чорнові записи діяльності та комп’ютерна техніка. Наразі сторона обвинувачення звернулась до суду щодо накладення арешту на вилучене майно.

Досудове розслідування триває, яке здійснюється співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Кіровоградській області.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама