Надзвичайні події

У Польщі чи на кордоні: де затримали підозрюваного у резонансному вбивстві 17-річної дівчини

. 3077

Поліція Польщі повідомила, що затрималоа підозрюваного у вбивстві 17-річної українки і передала Україні. Підозрюваного у вбивстві Діани Хріненко з Суботців затримали при перетині кордону, кажуть у поліції Кіровоградської області.

zatrymannya 15.08.2019

Так польська поліція повідомила, що затримка підозрюваного відбулась у автомобілі в Познані.

"Затримання було дуже динамічним, але професійним та безпечним для спостерігачів та пасажирів транспортного засобу, яким подорожував підозрюваний. Він був повністю здивований поліцейськими діями," - йдеться у повідомленні.

Згодом, аналогічну інформацію оприлюднила Національна поліція України на офіційному сайті.

"Слідчі зібрали доказову базу щодо причетності молодика до вбивства Діани Хріненко. Після цього його оголосили в розшук.

Поліцейським вдалося встановити місце перебування підозрюваного. Виявилося, що після скоєння злочину чоловік упродовж тривалого часу переховувався на території Республіки Польща. Завдяки тісній співпраці українських і польських правоохоронців зловмисника передано поліції України", - йдеться у повідомленні.

Однак у ГУ НП Кіровоградської області кажуть про те, що молодика затримали при перетині коржону.

"Особа перебувала у Польщі із порушенням міграційного законодавства. У результаті отриманої інформації про час і місце перетину кордону працівники поліції вжили заходи в рамках ухвали на затримку і обрання запобіжного заходу", - прокоментував затримання під час брифінгу Роман Козьяков, керівник ГУ НП у Кіровоградській області. - "Я не можу коментувати повідомлення польської поліції. Я говорю про той обсяг роботи, який був проведений у рамках кримінального провадження, котре розслідується проацівниками кіровоградської поліції".

Нагадаємо, Дана Хріненко з Суботців зникла 24 серпня 2018 року. Підозрюваному сьогодні обирають запобіжний захід.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама