Надзвичайні події

Підозрюваний у вбивстві Діани Хріненко чекатиме суду під вартою (ФОТО)

. 4865

 

Сьогодні, 15 серпня, в Ленінському районному суді обрали запобіжний у вигляді тримання під вартою підозрюваному Миколі Середницькому у вбивстві неповнолітньої Діани Хріненко.

 

68459119 819850268411390 6666049307956740096 n

Нагадаємо, сьогодні зранку підозрюваного під конвоєм було доставлено до Ленінського районного суду до слідчого судді. За цей час були оголошені перерви на ознайомлення матеріалів, спілкування адвоката - Олександра Урсаленка з підозрюваним, а також на розгляд клопотання сторони захисту про відвід судді Євгенія Тьора. В результаті суд відхилив клопотання про відвід судді, не вбачаючи підстав і суддя продовжив розгляд клопотання по суті. 

Цьогоріч 24 серпня буде рівно рік з дня зникнення Діани. Дівчина поверталась вночі з дискотеки і зникла. Тіло неповнолітньої знайшли лише цьогоріч навесні.

HrinenkoПрокурор розповів, що в авто, яким користувався підозрюваний, знайшли сліди крові вбитої. Крім того, нагадав, що підозрюваний раніше судимий за ч.2 статті 289 ККУ (незаконне заволодіння транспортним засобом повторно). Також прокурор наголосив на тому, що і досі не встановлений і не знайдений предмет вбивства неповнолітньої. За словами прокурора, підозрюваний переховувся у Польщі. 13 серпня його затримали польські поліцейські за адміністративне правопорушення і депортували з країни, де він працював нелегально.

Тож прокурар озвучив клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу тримання під вартою терміном на два місяці без встановлення розміру застави.

Чоловік натомість вважає себе невинним.

Адвокат підозрюваного наголосив, що відсутні підстави для обрання запобіжного заходу. І наразі ніхто їм не показав належних доказів причетності. Також адвокат просив перенести розгляд справи на завтра, 16 серпня, аби допитати свідків - співмешканку і брата підозрюваного. Місце перебування підозрюваного нібито підтверджує наявна довідка пересування, складена за допомогою мобільного телефону.

Після заслуховування прокурора, підозрюваного, сторони захисту, матері Діани Хріненко, а також перерви суд обрав запобіжний захист тримання під вартою на 60 діб до 12 жовтня 2019 року без права внесення застави.

 Нагадаємо, 27-річному оголошено про підозру в скоєнні злочину передбаченого ч.1 статті 115 ККУ (умисне вбивство), що передбачає до 15 років позбавлення волі.

dx4

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама