Надзвичайні події

На Кіровоградщині затримали співробітника СБУ, який побив чоловіка (ОНОЛЕНО)

. 5900

 

Сьогодні, 20 серпня, затримано співробітника Управління СБУ в Кіровоградській області, який перебував у розшуку з 25 липня цього року після конфлікту з відвідувачем кафе міста Гайворон.

 

1 8Обставини конфлікту розслідують слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого в Миколаєві.

Досудовим розслідуванням встановлено, що наприкінці липня відбувся конфлікт між співробітником Управління СБУ та відвідувачем кафе у Гайвороні.

Співробітник СБУ вступив у словесну суперечку з чоловіком та наніс йому кілька ударів в обличчя;після того, як чоловік впав на землю, СБУшник продовжив наносити йому удари ногами, чим спричинив тілесні ушкодження середньої тяжкості.
Після конфлікту співробітник СБУ переховувався від слідства – 25 липня його було оголошено у розшук.

20 серпня із залученням спецпідрозділу «КОРД» Головного Управління Національної Поліції в Кіровоградській області співробітника Управління СБУ було затримано.

Наразі: Заводський районний суд м. Миколаєва розглядатиме клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Кваліфікація: умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, тобто умисне ушкодження, яке не є небезпечним для життя і не потягло за собою наслідків, але таке, що спричинило тривалий розлад здоров'я або значну стійку втрату працездатності менш як на одну третину (ч. 1 ст. 122 КК України).

У разі доведення вини, йому загрожує позбавлення волі на строк до трьох років.

Процесуальне керівництво здійснює військова прокуратура Кіровоградського гарнізону Південного регіону України.

 

"ДБР сьогодні затримало колишнього співробітника Управління СБУ в Кіровоградській області, який перебував у розшуку з 25 липня після оголошення підозри у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 122. Конфлікт стався з відвідувачем кафе у місті Гайвороні у липні минулого року.
Після проведення службового розслідування, співробітника звільнено з органів СБУ у квітні поточного року за систематичні невиконання умов контракту.
СБУ надавало повне сприяння проведенню розслідування", - прокоментували ситуацію у прес-службу У СБУ області.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама