Надзвичайні події

У Кропивницькому сина змусили покинути квартиру за знущання над матір’ю

. 4324

 

У Кропивницькому син, який регулярно знущався над матір’ю – отримав обмежувальний припис та змушений був покинути квартиру на найближчі шість місяців.

 

domnasilije35

Про це повідомляють на сайті регіонального центру з надання БВПД.

До Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась громадянка щодо якої вичинялось домашнє насильство.

Вивчивши матеріали справи, адвокатка Анастасія Шепеленко з’ясувала, що син протягом останніх декількох років постійно чинив над матір’ю домашнє насильство. Жінка змушена була покинути власне житло та переїхати проживати до Обласного центру соціально-психологічної допомоги.

Адвокатка підготувала та подала до Кіровського районного суду заяву про видачу обмежувального припису.
6 вересня суд вказану заяву задовольнив.

Суд заборонив сину жінки перебувати в місці спільного проживання разом із заявницею, усунути перешкоди у користуванні квартирою, де вона проживала. Також заборонив наближення на 100 метрів до місця проживання (перебування) та інших місць частого відвідування матір’ю, розшукувати потерпілу, переслідувати її і в будь-який спосіб спілкуватися з нею.

До Кропивницького місцевого центру з надання БВПД можна звернутись за адресою: м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 64/53. Тел.: (0522) 32-08-24, моб. 095-876-62-33.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама