Надзвичайні події

Підозрюваного у спробі вбити 4-річного сина випустили з-під варти

. 1677

 У Кропивницькому депутату Новоукраїнської райради Олександру Мольченку апеляційний суд змінив запобіжний захід з тримання під вартою на домашній арешт.

 

molchenko

Нагадаємо, в серпні минулого року силою забрали Влада з родини депутата. Тоді хлопчик важив лише 7 кілограмів, а мав би 16.

Як повідомляє пресслужба суду, колегія суддів задовольнила частково скаргу Мольченка у кримінальному провадженні за обвинуваченням його у замаху на вбивство свого малолітнього сина, який оскаржив ухвалу суду про продовження строку дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За версією слідства, чоловік та дружина обвинувачуються у вчиненні незакінченого замаху на вбивство власної дитини.

Обвинувачений та його захисник наполягали на обранні запобіжного заходу, не пов’язаного з триманням під вартою, вказуючи на стан здоров’я обвинуваченого, на відсутність доведених ризиків, передбачених статтею 177 Кримінального процесуального кодексу України.

Прокурор зазначив, що ухвала районного суду є законною і обґрунтованою, та просив суд відхилити апеляційну скаргу.

За наслідками апеляційного перегляду колегія суддів постановила - застосувати обвинуваченому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту терміном 2 місяці, тобто до 16.00 25 листопада та носити електронний засіб контролю, заборонивши йому цілодобово залишати місце постійного проживання без дозволу слідчого, прокурора або суду.  

Ухвала апеляційного суду є остаточною та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама