Надзвичайні події

Кропивницький: звільнили з-під варти підозрюваного у замаху на прокурора

. 8371

У Кропивницькому 4 жовтня слідчий суддя Ленінського районного суду звільнив підозрюваного у замаху на прокурора з-під варти в залі суду.

original

Нагадаємо, 1 жовтня у Кропивницькому обстріляли будинок працівника прокуратури, в домоволодінні перебувала дружина та двоє маленьких дітей. При цьому нападники погрожували розправою прокурору та його родині. 3 жовтня оголосили в розшук «Футболіста» Костянтина Волкова, якого підозрюють у посяганні на життя працівника правоохоронного органу (ст. 348 КК України).

4 жовтня слідчий суддя Ленінського районного суду розглянув клопотання старшого слідчого відділу СУ ГУНП в Кіровоградській області про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно підозрюваного Ш., якому повідомили про підозру у вчиненні злочинів передбачених частиною другою статті 27, частиною першою статті 343 та статті 348 Кримінального Кодексу України, повідомили в пресслужбі суду.

Як повідомляє сайт «Без купюр», підозрюваний є мешканець Кропивницького Олександр Шатохін, товариш Костянтина Волкова, раніше судимий, обвинувачений у скоєнні злочину, передбаченого ст. 115 ККУ (вбивство).

За версією слідства, Волков за попередньою змовою з підозрюваним Шатохіним прибули до будинку прокурора, щоб вбити його, з мотивів помсти, у зв’язку з виконанням прокурором своїх службових обов’язків під час здійснення процесуального керівництва досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні, де фігуранти по справі є друзями Волкова та підозрюваного Шатохіна.

Усвідомлюючи, що прокурор разом зі своєю дружиною та двома неповнолітніми дітьми знаходиться вдома, почали погрожувати життю та здоров’ю останніх шляхом вигуків та здійснення пострілів з вогнепальної зброї в бік будинку.

Проте, з обставин які від них не залежали, не спричинили прокурору та членам його родини тілесних ушкоджень, чим вчинили замах на вбивство працівника правоохоронного органу та його близьких родичів.
Сторона захисту натомість надала зворотні докази, щодо його непричетності до цієї справи.

За результатами повного і всебічного судового розгляду, слідчий суддя ухвалив відмовити в задоволенні клопотання старшого слідчого та звільнити підозрюваного з-під варти в залі суду.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама