Надзвичайні події

У центрі Кропивницького чоловік погрожував зброєю працівниці спецінспекції (ФОТО, ВІДЕО)

. 7684

В самому центрі Кропивницького чоловік погрожував інспекторці спеціалізованої інспекції пістолетом. На місце подій викликали поліцію.

gran2

Сьогодні, 19 листопада, навпроти колишнього переговорного пункту в центрі міста стався інцидент між інспекторкою спецінспекції Мариною Смаглюк, та громадянином, який, за її словами, торгує домашнім вином, що є порушенням законодавства.

gran1

- Громадянин здійснює незаконну торгівлю домашнім вином, окрім того погрожував нам пістолетом, демонстративно його показував, казав, що у нього є граната і якщо ми ще раз підійдемо до нього, і будемо йому заважати, то він підірве і себе і мене і всіх навколо, - розповідає Марина Смаглюк.

Сам чоловік, який представився Миколаєм, заявив, що це був жарт і пояснив чому погрожував     застрелитись.

- Я сказав, що застрелюсь і все. Жартома сказав, це пневмат і то неробочий. Я лише на вагах тут людей важу і все, а дівчата кажуть, що іди десь в інше місце, тут не можна. А що, я роками тут сиджу і нічого, - пояснює Микола.

Начальник спецінспекції міської ради Кропивницького Андрій Максюта повідомив, що подібний інцидент стався вдруге, минулого разу чоловік нібито погрожував гранатою, а сьогодні – пістолетом. Сам Микола це заперечує.

Володимир Корочєнцов, лейтенант поліції, розповів, що предмет подібний на пістолет вилучили і далі відбуватимуться слідчі дії.
- Рішення щодо подальшої кваліфікації інциденту, прийматиме слідчий, - говорить Корочєнцов.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама