Надзвичайні події

На Кіровоградщині тимчасово призупинено роботу трьох торгівельних закладів

. 6603

Держпродспоживслужба Кіровоградської області в ході планових та позапланових перевірок торговельних закладів виявили порушення вимог законодавства у трьох суб’єктів господарювання Новоукраїнського й Світловодського районів та Олександрії.
Як повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби області, серед основних порушень, які можуть створювати ризик розмноження у харчових продуктах патогенних мікроорганізмів та формування токсинів, зберігання зіпсованих харчових продуктів разом з придатними для споживання, недотримання необхідного температурного режиму зберігання продукції та інші. Також не в усіх закладах здійснюється перевірка термінів реалізації, внаслідок чого у продаж потрапляють прострочені продукти (м’ясні та молочні продукти, крупи, майонез).

Відповідно до норм Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» роботу закладів було тимчасово призупинено, доки заклади не усунуть порушення.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама