Надзвичайні події

За прослуховування телефонів працівники СБУ з Кіровоградщини брали гроші - ДБР

. 6720

Наразі Державне бюро розслідувань здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні про отримання неправомірної вигоди працівниками Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області.

 aa99d39ba7177697086b6c5ab75e8209 XL

Про це повідомляє «Судовий репортер».

За версією слідства, помічник начальника Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області, заступник начальника відділу оперативно-технічних заходів УСБУ в Кіровоградській області, діючи за попередньою змовою групою осіб, використовуючи у якості посередників двох громадян, налагодили схему одержання винагороди за порушення таємниці телефонних розмов шляхом зняття інформації з транспортних телекомунікаційних мереж.

Приблизно в січні 2019 року фігурант представився громадянину, що є колишнім працівником Головного управління СБУ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю і має широке коло знайомств з діючими співробітниками СБУ. Він повідомив, що може організувати прослуховуваня будь-яких телефонів, встановлення місця знаходження мобільних телефонів та осіб, які їх використовують, встановлення додаткових номерів телефонів, які приховують особи під час використання (т. зв. «Радій») та інше.

За передачу такої інформації брали від 6 до 10 тис. дол. США.

До конфіденційного співробітництва та проведення інших негласних слідчих (розшукових) дій залучили особу, яка надала письмову згоду на зняття інформації з її телефону.

Колишній сбувець ніби одержав 3000 доларів, які передав працівникам Кіровоградської СБУ, щоб ті підготували документи для проведення оперативно-технічного пошукового заходу. Отримана в результаті такого заходу інформація зберігається на серверах Департаменту оперативно-технічних заходів СБУ. Суд дав слідчим ДБР доступ до неї з метою ознайомлення та вилучення. Також суд дав доступ до інформації з банківських рахунків фігурантів справи.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама