Надзвичайні події

Кропивницький: лакофарбовому підприємству нарахували понад п’ять мільйонів збитків за забруднення землі

. 3292

Через забруднення земельної ділянки у Кропивницькому підприємству ТОВ «Кіровоградпостач» нарахували збитки на суму понад 5 мільйонів гривень.

 

КПС02

Як повідомляють на сайті Держекоінспекції в області, інспектори з охорони навколишнього природного середовища під час обстеження території провели відбір проб вмісту забруднюючих речовин в ґрунтах. Проби відібрали на земельній ділянці, що межує безпосередньо з територією ТОВ «Кіровоградпостач».

За результатами вимірювань показників складу та властивостей ґрунтів встановили наднормативний вміст забруднюючих речовин, що є порушенням статей 35, 45, 46 Закону України Про охорону земель, статті 96 Земельного кодексу України.

-Відповідно до методики визначення розмірів шкоди, зумовленої забрудненням і засміченням земельних ресурсів через порушення природоохоронного законодавства, затвердженої наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 27.10.1997 №171 (зі змінами) розраховано збитки на суму 5 723 445,00 гривень,- йдеться в повідомленні.

Матеріали перевірки направили до правоохоронних органів, відкрили кримінальне провадження, ведеться досудове розслідування.

Довідково: ТОВ «Кіровоградпостач» спеціалізується на виробництві лаків та фарб. Виробництві іншої хімічної продукції для промислових цілей, оптовій торгівлі автомобільними деталями та приладдям, оптовій торгівлі хімічними продуктами.

Фото-khimrezerv.ua

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама