Надзвичайні події

Наркотики на територію Кіровоградської області передавали зі столиці

. 1193

 

24-річний мешканець Києва пересилав наркотики своїм спільникам – жителям Кіровоградщини для подальшого збуту через інтернет, методом «закладок».

 

3 11

Як повідомляє Поліція Кіровоградщини, із залученням працівників КОРДу, було проведено санкціоновані обшуки за місцем проживання особи, а також у приміщенні орендованого гаража та автомобілі, які громадянин використовував у своїй злочинній діяльності.

«У результаті правоохоронці вилучили близько 10 кг марихуани, 1000 штук пігулок «Екстазі», близько 200 грам психотропної речовини – метамфетамін, засоби ініціювання, що служать для підриву зарядів вибухової речовини, а також банківські картки та мобільні термінали. Вартість вилучених наркотичних засобів та психотропних речовин за цінами «чорного ринку» складає близько 1,5 мільйона гривень», - розповів начальник управління протидії наркозлочинності поліції Кіровоградської області Сергій Дорофеєв.

2 14

За результатами експертизи за цим фактом буде прийнято рішення щодо притягнення особи до відповідальності за ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Санкцією статті передбачено покарання – від шести до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 9 2

Поширюйте

Коментуйте


Реклама