Надзвичайні події

Кіровоградщина: працівників «Ощадбанку» підозрюють у привласненні понад двох мільйонів

. 3617

Прокуратура повідомила підозру посадовим особам «Ощадбанку», які привласнили вклади пенсіонерів та дітей-інвалідів на загальну суму 2,2 млн грн.

hroshi11

Як повідомляє пресслужба прокуратури області, керуючому відділенням та провідному економісту одного з відділень «Ощадбанку», які організували схему привласнення коштів з поточних та депозитних рахунків клієнтів, повідомили про підозру.

-За даними слідства, керуючий районним відділенням у змові з провідним економістом протягом 2016-2018 років привласнювали кошти клієнтів банку, шляхом проведення безпідставних операцій, в тому числі безготівкового перерахування коштів з депозитних рахунків на підставні карткові рахунки за підробними документами,- йдеться в повідомлені.

У результаті постраждало 72 особи - у переважній більшості це пенсіонери та діти-інваліди.

Наразі, організатору злочинної схеми та провідному економісту повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.2 ст. 200 (незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, обладнанням для їх виготовлення) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама