Надзвичайні події

Студентів із Кропивницького намагались залучити до рейдерського захоплення

. 4282

 

На Кіровоградщині попередили спробу рейдерства сільгосппідприємства, шляхом його незаконної перереєстрації. За підозрою поліції, до схеми були залучені місцеві депутати, реєстратори і студенти.

 

preview w698zc0

"Встановлено, що члени злочинної групи залучили до протиправних дій мешканців Кіровоградської області, серед яких депутати сільської ради та два державні реєстратори.
Вказані особи неодноразово проводили перереєстрацію підприємства на фіктивних осіб, з метою заволодіння майном промислового комплексу, розташованого на території Долинського району.

У результаті вжитих заходів правоохоронці упередили спробу рейдерського захоплення майна сільгосппідприємства та повідомили підозру особам, причетним до вказаних дій, за ч. 4 ст. 190 (шахрайство в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України", - повідомляє пресслужба ГУ НП в області,

Відомо, що до вчинення протиправних дій із захоплення підприємства рейдери мали намір залучити групу неповнолітніх студентів одного з навчальних закладів Кропивницького.
Із студентами та їх батьками працівниками ювенальної превенції проведено роз’яснювальну роботу щодо упередження таких фактів.
Також правоохоронці звернулися з відповідним поданням до державних органів щодо поглиблення роботи з адміністрацією навчального закладу з метою усунення причин, які сприяли залученню дітей до вказаної події.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама