Надзвичайні події

Опублікували імена загиблих українців в катастрофі літака в Ірані

. 4237

 

Серед загиблих членів екіпажу Boeing 737 рейсу PS 752 за маршрутом “Тегеран-Київ” є ексвипускник та студент вишу з Кропивницького.

81675822 1763525767114701 2987848927799148544 o

Катастрофа літака МАУ в Ірані сталася сьогодні, 8 січня. Як відомо, літак зник з радарів через декілька хвилин після вильоту з міжнародного аеропорту Тегерана о 06:10 за місцевим часом.

Загалом на борту літака було 167 пасажирів та 9 членів екіпажу. Усі - загиблі - громадян України, Ірану, Канади, Швеції, Афганістану, Німеччини та Великої Британії.

За даними РНБО, серед загиблих - 11 українців: 2 пасажири та 9 членів екіпажу.

Згодом авіакомпанія МАУ оприлюднила перелік загиблого екіпажу Boeing 737.

Пілоти:
Наумкін Олексій Євгенович
Гапоненко Володимир Іванович
Хоменко Сергій Анатолійович
Бортпровідники:
Статнік Катерина Олегівна
Матьков Ігор Валерійович
Микитюк Марія Михайлівна
Лихно Денис Михайлович
Овчарук Валерія Євгеніївна
Сологуб Юлія Миколаївна

Мінінфраструктури оприлюднило список загиблих пасажирів, серед яких українки - Олена Малахова (1981), Ольга Кобюк (1958).

Натомість у пресслужбі Льотної академії НАУ надали інформацію про те, що серед загиблих - колишній випускник та студент вишу.

 

Це пілот повітряного судна – Володимир Гапоненко, який у 1987 році вступив на навчання до Кіровоградського вищого льотного училища Цивільної авіації (тепер Льотна академія НАУ) та у 1992 закінчив його, отримавши спеціальність «Експлуатація повітряного транспорту» спеціалізація «Повітряна навігація» (інженер-штурман). Був направлений на роботу у Бориспіль на посаду штурмана літака ТУ-134.

Ігор Матьков (бортпровідник повітряного судна Boeing 737) у 2015 році вступив на ІІ курс (заочне навчання) Кіровоградської льотної академії НАУ за спеціальністю «Авіаційний транспорт», де планував отримати професію пілота. Проте через рік відрахувався з числа курсантів академії.

 

Наразі Україна до з’ясування обставин катастрофи припинила всі авіасполучення з Іраном. За інформацією РНБО, до Тегерану мали вилетіти два українських літаків, які мають транспортувати загиблих українців. За інформацією ЗМІ, до аеропорту “Бориспіль” приїжджають родичі загиблих. Нині у ЗМІ розглядаються різні версії авіакатастрофи: від технічних причин до обстрілу. Однак офіційної інформації про причину катастрофи наразі немає.

 Фото з Facebook сторінки РНБО України

Поширюйте

Коментуйте


Реклама