Надзвичайні події

Матір прокоментувала свою позицію щодо нібито "викрадення" дитини у Кропивницькому

. 13014

До «Гречки» зателефонувала Олена Валентинівна Твердохліб мати 7-річного хлопчика, через якого і виник конфлікт із нібито викраденням у Кропивницькому.

pol2

За її словами, в оточеній поліцією автівці на вулиці Мінській, 21 сидить вона із сином. Виходити боїться, адже переконана, що правоохоронці мають упереджене до неї ставлення.

Нагадаємо, вдень з'явилась інформація про викрадення із школи №8 дитини за участі охоронної фірми. Інформація про викрадення не підтвердилась, проте інцидент кваліфікують як хуліганство і наразі тривають слідчі дії, повідомили в ГУ НП області.

За словами матері, дитину вона не викрадала. Після розлучення проживала з нею і ще двома старшими доньками в Австрії, у будинку придбаному в шлюбі. За її словами наразі щодо опікунства над хлопчиком тривають суди в Печерському суді Києва, а наразі чинним є рішення опікунської ради, де вказано, що дитина має проживати з мамою і сама дитина цього хоче.

На думку жінки, це батько вивіз дитину в Україну не попередивши її, влаштував тут в школу.

До того жінка стверджує, що має охоронний припис: через насильство в сім’ї ексчоловік не має права приближатись до неї ближче ніж на 300 метрів.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама