Надзвичайні події

Ексочільнику ДСНС Кіровоградщини вручили підозру через чотири пожежі в Одесі

. 8018

У рамках розслідування чотирьох пожеж в Одесі ДБР повідомило про підозру екскерівнику ГУ ДСНС України в Одеській області Віктору Федорчаку, яких до посади в Одесі очолював ДСНС Кіровоградщини.

 

cdf972e35aee0161e52a8b0db3969d7e

Як повідомляє пресслужба ДБР, експосадовець підозрюється у неналежному виконанні своїх службових обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що підозрюваний, будучи службовою особою відповідальною за здійснення державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки, неналежно виконував свої службові обов'язки. У результаті чого у 2017 та 2019 роках на території м. Одеса сталося чотири масштабні пожежі:

на території комунального позашкільного навчального закладу «Одеський міський дитячий оздоровчо-спортивний комплекс «Вікторія»;
на території комунального некомерційного підприємства «Одеський обласний центр психічного здоров’я»;
у приміщенні готелю «ТОКІО СТАР»;
у приміщенні ДВНЗ «Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу».
Вказані події призвели до загибелі 32 людей, а також спричинили матеріальну шкоду на загальну суму 4 млн 907 тис 589 грн.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у вказаному кримінальному провадженні здійснюється прокуратурою Одеської області.

У разі доведення вини експосадовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Нагадаємо, раніше за розслідуваннями журналістів з'явилась інформація про те, що Федорчак має "протипожежний бізнес" у Кропивницькому, а члени родини мають підозрілі доходи в декларації.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама