Надзвичайні події

Дирекція Кропивницького будівельного коледжу безпідставно нарахувала собі зарплату - аудитори

. 1521

Під час проведення ревізії фінансово-господарської діяльності Кропивницького будівельного коледжу за період з 01 січня 2017 по 31 жовтні 2019, фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області виявили порушення.

Як повідомляє пресслужба відомства, аудитори встановили, що протягом цього періоду окремим педагогічним працівникам коледжу безпідставно присвоєно кваліфікаційні категорії та, як наслідок, зайво нараховано та виплачено 988,2 тис. грн заробітної плати.

Окрім того, виявлено, що у 2016 - 2019 роках адміністративному персоналу коледжу (директору, заступникам та завідувачам відділень) проведена безпідставна погодинна оплата заміни вакантних годин, яка тривала понад два місяці, на загальну суму 353,3 тис. грн.

Порушення з оплати праці призвели до завищення суми середньоденної заробітної плати та зайвої виплати відпускних працівникам на суму 273,3 тис. грн та зайвого нарахування єдиного соціального внеску на загальну суму 355,7 тис. грн.

Також виявили порушення при нарахуванні стипендії студентам коледжу: викладачами неправильно визначено загальну кількість студентів, що мають право отримувати стипендію та середній бал успішності, через що студентам було зайво нараховано та виплачено майже 1,3 млн грн стипендії.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама