Надзвичайні події

Жителька Кіровоградщини видала себе за вдову військового заради грошей - прокуратура

. 3538

 

Повідомили підозру жінці, яка ніби видала себе за цивільну дружину загиблого військовослужбовця, та отримала від держави 1,2 млн грн соціальних виплат.

 

hroshi9

Як повідомляє пресслужба прокуратури області, під процесуальним керівництвом Новоукраїнської прокуратури жінці повідомили про підозру за ч. 4 ст. 191 (шахрайство) та ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документу) ККУ.

-Скориставшись скрутним майновим становищем сестри загиблого, запропонувала їй поховати героя за місцем свого проживання, на що остання погодилась. В подальшому, скориставшись цим фактом та спекулюючи патріотичними настроями працівників міськради отримала довідки, які містили недостовірні данні про те, що вона дійсно проживала в громадському шлюбі з загиблим та він брав участь у вихованні її дитини. На підставі вказаних довідок суд визнав підозрювану членом сім’ї загиблого героя, що і дозволило їй отримати компенсаційні виплати.
В результаті злочинних дій жінки державі, в особі Міністерства оборони України, спричинено матеріальні збитки у розмірі 1,2 млн грн,- йдеться в повідомлені.

Досудове розслідування триває.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама