Надзвичайні події

Підозрюваних у рейдерстві "Світловодськпобуту" судитимуть

. 823

Як повідомляє прес-служба прокуратури області, завершено досудове розслідування стосовно групи осіб підозрюваних у рейдерському захопленні "Світлоподськпобуту".

Мова йде про колишнього міського голови Світловодська Валентина Козярчука, генерального директора теплопостачального підприємства, власника частки у статутному капіталі вказаного підприємства та державного реєстратора. За версією слідства, вони за попередньою змовою, діючи в інтересах іншого власника частки у статутному капіталі, здійснили протиправне заволодіння часткою 50% у статутному капіталі теплопостачального підприємства, що на праві комунальної власності належала територіальній громаді Світловодська.

Нагадаємо, 8 серпня Світловодську міську раду, що мала 50% у власності підприємства виключили із складу засновників. Фактично власником підприємства, яке забезпечує теплом Світловодськ стала одна особа. Це згодом стало однією з причин зриву опалювального сезону в місті: кілька місяців абоненти підприємства сиділи без тепла.

За версією слідства у квітні минулого року міським головою внесено до протоколу зборів учасників даного теплопостачального підприємства завідомо недостовірні відомості про нібито вихід міської ради зі складу учасників вказаного підприємства, незважаючи на те, що вказане рішення на зборах взагалі не приймалося. Даний протокол зборів учасників із завідомо недостовірними відомостями керівником підприємства подано до державного реєстратора одного з населених пунктів, яким під виглядом виправлення неіснуючої технічної помилки безпідставно, в порушення вимог законодавства до реєстру внесено коригувальний запис про зміну складу засновників (учасників) юридичної особи, безпідставно виключивши з переліку засновників Світловодську міську раду із часткою 50% у статутному капіталі та необґрунтовано визначивши єдиним засновником (учасником) громадянина (другого з учасників підприємства) з розміром внеску до статутного капіталу 100%.

При цьому міська рада у встановленому законодавством порядку не виходила зі складу учасників теплопостачального підприємства, не здійснювала відчуження своєї частини у статутному капіталі жодним юридичним або фізичним особам.

У листопаді 2019 року суд визнав перереєстрацію протиправною.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама